Vendégeik véleménye
KIVÁLÓ 101 véleményKözzétéve itt: Mák Lászlóné MacaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Facebook. Menüt ettünk,nagyon finom bőséges volt. 2600ft èrt biztos nem ettünk volna máshol. Ajánlom tiszta,hangulatos.Közzétéve itt: Kopornyikné Varga MáriaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Facebook. Szuper barátságos kiszolgálás, nagyon finom házias ételek, a legjobbak, havonta 2xbevállaljuk a 1,5órás utat, azért hogy ott lehessünk családostól!!!Közzétéve itt: Katalin KovácsnéA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Facebook. finom volt minden, bőséges választék.kedves kiszolgálás,tiszta visszacsalogató hely.Közzétéve itt: Görgényi AndrásA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Facebook. Finom ételek és hatalmas választék. Ár érték arányban kiváló! Jövünk máskor is 😉👍Közzétéve itt: Székács-Garai TímeaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Facebook. Mindenképpen ajánlom. Fantasztikus ételek, bő választék, szép környezet. Végezetül isteni a cappuccino. Visszatérünk.Közzétéve itt: Göndöcs IvettA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Facebook. Gyors kiszolgálás , finom kaja jó áronKözzétéve itt: Császárné Szabó HajnalkaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Facebook. Férjem szülinapját ünnepeltük kettecskén.Svédasztalos ételek nagyon finomak voltak, finom koktélt és kávét is ittunk. De a legfontosabb amit le kell írnom a pincérünk, Geri!! Drága lélek, figyelmes, baráti, jópofa, és egy ízig-vérig pincér!! Kb. 20 éve nem találkoztam ilyen profi kiszolgálóval! Neki köszönhetően még szebb lett az esténk!! KÖSZÖNJÜK GERI!!!!Közzétéve itt: Adrienn MizikA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Facebook. Kerthelyiség hangulatos,szellős árnyékos. Látványos szabadszedéses ételek kínálata bőséges. Rengeteg féle szósz, savanyúság az ételekhez.Külön fagylaltpult is megtalálható a vendéglőben.Árban kicsit borsosabb az ezen a héten látogatott éttermekhez képest. A pincér udvariasságával, gyorsaságával és nem utolsósorban kedvességével maximálisan meg voltunk elégedve 😊Több betöltése
5***** Nagyon ízletes, friss ételek,tökéletes figyelmes kiszolgálás,szimpatikus kedves személyzettel.Mindenkinek ajánlom. U.I. A fagyi is kihagyhatatlan 🙂
Kónya Berta
Nagyszerű vendéglő finom ételekkel, italokkal. Udvarias kiszolgálás, ha Szarvason járunk mindig ide térünk be. Alig vártam az új nyarat, hogy újra jöhessünk. Csak ajánlani tudom. Köszönjük
Kata Móni
Nagyon jó, hangulatos kis hely. Véletlenül találtunk rá Szarvason, de nagyon örülök neki. Kiváló a konyhájuk, jóízűek az ételek, udvariasak a felszolgálók.
Szarvason a leghangulatosabb és legromantikusabb hely.
Köszönöm szépen 🙂
Bagó Kata
"Szép környezet,udvarias kiszolgálás, nagyon finom ételek. Szarvason a legjobb hely!!!"
Litauszki Márta
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Molnár Tibor
Finom, házias ételek, nagyon kedves kiszolgálás. A fagyik ISTENIEK!
Bálint Judit